ARiMR: dofinansowanie kosztów utylizacji w 2016 r.

0

Jak czytamy w oświadczeniu Agencji, 12 firm złożyło wnioski o świadczenie w 2016 roku usług związanych z utylizacją padłych zwierząt gospodarskich. Usługi te polegają na zbiorze, transporcie i unieszkodliwianiu padłych zwierząt gospodarskich z gatunku bydło, owce, kozy, świnie i konie. Koszty takich usług będzie pokrywała za rolników w znacznej części, w niektórych przypadkach w całości, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Wszystkie przyjęte przez Agencję wnioski, spełniały kryteria formalne i zostały poddane ocenie punktowej zgodnie z zasadami podanymi w informacji o naborze wniosków opublikowanej na stronie internetowej Agencji.  

Prezentowany ranking firm utylizacyjnych pochodzi ze strony ARiMR. Przedstawia on oferty dla poszczególnych województw, które zostały uszeregowane zgodnie z liczbą uzyskanych punktów. Aktualnie Agencja przygotowuje się do podpisywania umów z firmami utylizacyjnymi, po ich zawarciu, od 1 stycznia 2016 r. w poszczególnych województwach usługi z dofinansowaniem ARiMR będą świadczyły następujące podmioty utylizacyjne: 

Podlaskie 
PP-H „Hetman” Sp. z o.o. – 187,868 pkt. 
„EKO – STOK” Sp. z o.o. – 61,658 pkt. 
„Saria Polska” Sp. z o.o. – 33,587 pkt. 
„Energoutil” Jan Laskowski – 29,222 pkt. 
PPP „BACUTIL” Sp. J. – 29,220 pkt. 
„STRUGA” S.A. – 16,830 pkt. 
„Elkur” sp. j. – 10,910 pkt. 
P.W. „AMBA” Sp. z o.o. – 10,375 pkt. 

Źródło: farmer.pl

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress