ARiMR nadal bez dyrektora

6

Nie będzie nowego dyrektora Podlaskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. Ogłoszony w grudniu konkurs na pusty dziś fotel dyrektorski zakończył się „bez wyboru kandydata”. Agencja nie podała nawet nazwisk kandydatów, którzy zgłosili się na konkurs.

Nowy dyrektor ARiMR w Łomży poszukiwany był w związku z odejściem dotychczasowego dyrektora Stefana Krajewskiego (PSL), który w listopadzie ubiegłego roku, po wygraniu wyborów parlamentarnych przez Prawo i Sprawiedliwość przeszedł  do zarządu województwa podlaskiego. Od tego czasu obowiązki dyrektora ARiMR w Łomży pełni pierwszy zastępca Maciej Głaz (PO).
Tymczasem jeszcze w listopadzie nowy minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel (PiS) z Białegostoku odwołał prezesa centrali ARiMR i powołał nowego pełniącego obowiązki prezesa. Konkurs na nowego dyrektora w oddziału w Łomży ogłosił już on. Kandydaci mogli zgłaszać  się do 30 grudnia. Według nieoficjalnych informacji zgłosiło się kilku chętnych, ale Agencja prowadząc postępowanie konkursowe nie zdążyła podać ich nazwisk. Teraz ogłosiła za to, że „zamyka się ogłoszenie nr ref: ARiMR/OR10/75/15  bez wyboru kandydata”. Oznacza to, że konkurs na dyrektora Podlaskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży został unieważniony.

Udostępnij:

6 komentarzy

  1. To ten od hydrantów? Pierwszy przymrozek w Szczuczynie wszystkie hydranty pozamarzały. Jak mieszkańców ratować w razie pożaru?

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress