Asfaltowa Gmina Szczuczyn w realizacji

0

Od 2014 roku trwały prace nad planem działań pod nazwą Asfaltowa Gmina. Zespół na czele z Burmistrzem Arturem Kuczyńskim przygotował 25 projektów drogowych na terenie Szczuczyna i całej gminy (18 kilometrów nowych nawierzchni asfaltowych). Po realizacji planu na terenie miasta nie będzie dróg wymagających asfaltowania, to samo dotyczy wszystkich miejscowości gminnych.
W roku tym i ubiegłym już ruszyły prace w ramach Asfaltowej Gminy, były to: Niećkowo, Os. Pawełki, ul. Nadstawna, Bęćkowo.
W ostatnim czasie Burmistrz Szczuczyna podpisał dwie  umowy. Pierwsza z Marszałkiem Woj. Podlaskiego na dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w układzie:
UE 3 000 000,00 zł
Gmina Szczuczyn 1 700 000,00 zł
Druga to umowa z wykonawcą wyłonionym w postępowaniu przetargowych, który zbuduje nowe drogi w: Danowie, Skajach, Chojnowie, Jambrzykach, Brzeźniu, Mazewie, Załuskach, Czarnowie, Milewie, Zofijówce, Os. Pawełki (pięć ulic)
Realizacja tych dróg ma szansę ruszyć jeszcze w tym roku. Warto postawić na Szczuczyn!

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x