Audi dachowało w Szczuczynie

5

O godzinie 4:30 Jednostka OSP Szczuczyn została zadysponowana do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulicy Sportowej i Majewskiego w Szczuczynie. Kierujący pojazdem osobowym marki Audi nie opanował pojazdu na łuku drogi i wypadł z jezdni by ostatecznie uderzyć w nasyp znajdujący się na pobliskiej działce. Po uderzeniu auto przewrócił się na dach. Czterem z pięciu osób podróżujących pojazdem udzielono pierwszej pomocy. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali zabrani do szpitala przez Pogotowie.

W działaniach brały udział zastępy OSP Szczuczyn oraz JRG Grajewo, Pogotowie i Policja.

OSP Szczuczyn

Udostępnij:

5 komentarzy

  1. Nie no, jeśli nie głupota to pewnie nadzwyczajny zbieg okoliczności. Zapewne staruszka w ciąży wtargnęła na drogę, a nasilony ruch po godzinie 4 uniemożliwił zręczne ominięcie. NO taki pech..

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress