AZBEST 2016-informacja UM Szczuczyn

0

Gmina Szczuczyn w miesiącu styczniu 2016 roku planuje złożenie wniosku o udzielenie dotacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu miasta i gminy Szczuczyn.

    Informujemy, iż mieszkańcy zainteresowani nieodpłatnym przekazaniem wyrobów zawierających azbest ze swoich nieruchomości mogą do dnia 22.01.2016 r. złożyć stosowną informację do tut. Urzędu, w której określą ilość posiadanych odpadów wraz z innymi niezbędnymi informacjami (Wzór informacji do pobrania poniżej).

    Zgłaszane wyroby, na dzień składania dokumentu muszą być już zdemontowane i składowane na zabezpieczonych paletach. Dofinansowanie nie dotyczy demontażu pokryć dachowych.

    Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Referatu Rozwoju i Inwestycji Urzędu Miejskiego w Szczuczynie, pok. nr 10, tel. 86 2735080 wew. 216.

AZBEST 2016 Informacja o wyrobach zawierających azbest.pdf [117.63 KB]

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress