Badania mammograficzne w Szczuczynie

0

Geneva Trust Polska Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Profilaktyka i Diagnostyka zaprasza mieszkanki Szczuczyna na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilatyki Raka Piersi – Etap Podstawowy finansowany przez Podlaski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia.

Bezpłatnymi badaniami mammograficznymi objęte są Panie od 50 do 69 roku życia (rocznik 1954 – 1973).

Badania zostaną przeprowadzone w dniu 10.01.2023r. (wtorek) w godzinach 09:00 – 17:00 w mammobusie (specjalnie zaprojektowanym dla potrzeb mammografii) ustawionym przy Muzeum Pożarnictwa w Szczuczynie (ul. Senatorska).

Przed przystąpieniem do badania Panie wypełniają specjalnie opracowane ankiety, które zawierają informacje pozwalające na dokonanie pełniejszej oceny zdjęć przez lekarzy. Jedno badanie obejmuje wykonanie 4 projekcji (po dwie projekcje na każdą pierś).

REJESTRACJA TELEFONICZNA: 58 767 34 44

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress