„Bądź(MY) (cool)turalni 2021” – zdobądź dotację na swój pomysł.

0

Bądź(MY) (cool)turalni 2021” – zdobądź dotację na swój pomysł.

Grajewskie Centrum Kultura zaprasza grupy nieformalne, stowarzyszenia oraz osoby indywidualne do wzięcia udziału w programie granatowym „Bądź(MY) (cool)turalni 2021”. Można w nim otrzymać grant na realizację własnego pomysłu do 5 tysięcy złotych.

W ramach projektu mieszkańcy będą mogli zorganizować m.in.: prelekcje, zajęcia i warsztaty artystyczne, wystawy, koncerty, pikniki, wieczorki poetyckie, wernisaże i inne działania z zakresu kultury. Oferty można składać do 15 czerwca 2021 r. Tryb i zasady przyznawania dotacji zawarte są w regulaminie, który znajduje się poniżej w załącznikach.

“Bądź(my) (cool)turalni 2021“ to kontynuacja realizowanego w 2020 roku przez Grajewskie Centrum Kultury projektu w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2020, finansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury. Jego celem było inicjowanie działań służących zaangażowaniu społeczności lokalnej w życie kulturalne miasta. Wykorzystanie potencjału kulturowego mieszkańców, odkrywanie talentów, pobudzenie i wzmocnienie aktywności społecznej. Wówczas zrealizowano 6 inicjatyw mieszkańców. Widząc zainteresowanie zeszłoroczną edycją, Grajewskie Centrum Kultury przeznaczyło 15 tysięcy złotych na kontynuację tej formy współpracy z mieszkańcami miasta. Wiemy, że pomoże to na lepsze zaspokajanie potrzeb odbiorców i twórców kultury z Grajewa. Zapraszamy do udziału

Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela Przemysław Waczyński

Działa Programowy Grajewskiego Centrum Kultury.

Tel. 862722991
mail: przemyslaw.waczynski@gckgrajewo.pl

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress