„Bajka o Kapciuszku” – Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci

0

Dnia 06.04.2018r. w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie odbyło się kolejne, już trzecie spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci. Miłośnicy książek poznali tym razem historię pewnego kapciuszka, który nie miał pary. Pasował jak ulał do nóżki królewny, ale był bardzo smutny, ponieważ był sam jeden. Drogę do szczęścia wskazała mu staruszka, która dała mu ż(sz)ycie. Podpowiedziała ona, że musi znaleźć swój początek, by stać się szczęśliwym. Kapciuszek wyruszył więc w długą drogę. W czasie wędrówki pomagał raniuszkowi oraz chomikowi, aż w końcu odnalazł swój ów początek.

            Jako, że tytułowy kapciuszek wykonany był z włóczki, wszyscy uczestnicy spotkania zrobili swój pompon z włóczki, nie koniecznie służący do dekoracji szalika czy czapki.

            Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za wspólną podróż razem z kapciuszkiem! Do następnego razu!

Anna Wojsław

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress