Bajkowe Spotkania Filmowe

0

W okresie kwiecień – czerwiec 2017 roku w Bibliotece-Centrum Kultury w Szczuczynie odbywały się Bajkowe Spotkania Filmowe prowadzone przez starszego instruktora BCK Andrzeja Szabelskiego w których uczestniczyły przedszkolaki i dzieci ze szkoły podstawowej. W programie spotkań było oglądanie filmów animowanych dla dzieci. Dzieci przedszkolne uczestniczyły w spotkaniach wraz z nauczycielkami Ewą Zielińską, Anną Gąsiewską, Aleksandrą Merchelską, Wandą Drobińską oraz opiekunkami: Moniką Fadrowską i Katarzyną Końską. Po seansach filmowych dzieci otrzymywały kolorowanki postaci bajkowych oraz słodki upominek. Śpiewały ulubione piosenki i recytowały wiersze. Miały możliwość poznania budynku i przejazdu windą.
Na zakończenie sezonu bajkowego były cukierki, balony, wiersze i piosenki oraz okolicznościowe dyplomy uczestnictwa w bajkowych spotkaniach.

Tekst i zdjęcia: Barbara Paszkowska/Andrzej Szabelski

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress