BCK w Szczuczynie oficjalnym Lokalnym Organizatorem „Tropem Wilczym. Bieg Żołnierzy Wyklętych 2018”!

1

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie uzyskała oficjalne potwierdzenie z Fundacji Wolność i Demokracja z siedzibą w Warszawie, że jest oficjalnym Lokalnym Organizatorem VI ogólnopolskiej edycji „Tropem Wilczym. Bieg Żołnierzy Wyklętych 2018” a po raz pierwszy organizowanej w naszym regionie.

W zbliżającej się VI edycji  Biegu Tropem Wilczym, która odbędzie się 4 marca 2018 roku, ambicją organizatorów jest zorganizowanie Biegu w ponad 280 miastach, gdzie Tropem Wilczym pobiegnie ok. 70 000 biegaczy.

W ramach projektu odbędzie się tradycyjny bieg na 1963 metry (odwołanie do roku w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty – Józef Franczak ps. Lalek) wspólny dla wszystkich miast, dodatkowo  każdy z lokalnych partnerów uzupełni scenariusz o dodatkowe dystanse, wydarzenia i atrakcje.

O samym biegu, zgłoszeniach udziału w biegu, miejscu jego organizacji i terminach będziemy Państwa na bieżąco informować.

Więcej informacji o samym projekcie:

http://tropemwilczym.pl/#o-projekcie

Andrzej Kosmowski

BCK SZCZUCZYN

Udostępnij:

Jeden komentarz

  1. Poszukajcie w historii żołnierzy niezłomnych z naszych terenów poległych w czasie walki o wolną Polskę spod okupacji komunistycznej i przygotujcie koszulki z pseudonimami i nazwiskami ,a żołnierzy wyklętych było bardzo dużo,a przy okazji 1963 m dobrze byłoby oficjalnie zrobić kilka okrążeń ,popatrzcie jak inni to robią.

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress