BCK w Szczuczynie w finale konkursu ZWYRTAŁA 2022

0

JESTEŚMY W FINALE!

Całkiem niedawno przystąpiliśmy do 4 .edycji konkursu ZWYRTAŁA – konkursu na najlepszy pomysł promujący czytelnictwo, który organizowany jest w ramach Międzynarodowego Festiwalu Literatury Dziecięcej Rabka Festiwal.

Do konkursu zgłosiliśmy cykl zajęć KULTURALNE WAKACJE edycji 2021. Otrzymaliśmy informację, że nasze zgłoszenie przeszło do drugiego finałowego etapu jesteśmy w gronie 10 finalistów.

Pracujemy nad dodatkowymi materiałami, które wyślemy Organizatorom konkursu co pozwoli pokazać w jeszcze szerszej perspektywie nasze działania.

Międzynarodowy Festiwal Literatury Dziecięcej Rabka Festival, odbędzie się w tym roku w dniach 13-16 lipca w Rabce – Zdroju.

Organizatorem Konkursu jest Agencja Promocyjna OKO Iwona Haberny działająca we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Rabce – Zdroju, Centrum Badań Edukacyjnych i Kształcenia Ustawicznego na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uzdrowisko Rabka.

Andrzej Kosmowski

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress