Bezpieczna droga do szkoły

0

Policjanci i pracownicy grajewskiej Policji spotkali się z dziećmi w Szkole Podstawowej w Szczuczynie w ramach realizacji programu „Bezpieczna droga do szkoły”.
W ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły” grajewscy policjanci i pracownicy Policji spotkali się z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Szczuczynie. Mundurowi uczyli dzieci, jak unikać niebezpieczeństw w drodze do szkoły i domu oraz jak zachowywać się na drodze. Szczególną uwagę zwrócili na obowiązek noszenia elementów odblaskowych podczas poruszania się po drodze poza terenem zabudowanym w porze wieczorowo-nocnej. Oprócz rozmowy o bezpieczeństwie policjanci pokazali elementy swojego umundurowania i wyposażenia wykorzystywanego w codziennej służbie.

SP w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress