Bezpłatne szkolenie dla nauczycieli z podlaskiego

0

• W szkoleniu mogą wziąć udział nauczyciele z gimnazjów oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych.
• W przyszłym tygodniu trzy szkolenia odbędą się w województwie podlaskim. 
• Program współfinansowany jest przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Fundacja Rozwoju Regionalnego „Prometheus” zaprasza pracujących w gimnazjach nauczycieli biologii lub chemii oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych działających w zakresie ekologii, edukacji dzieci i młodzieży do wzięcia udziału w szkoleniach poświęconych zmianom klimatycznym. Odbywają się one w ramach projektu ” Czyste powietrze na Wisłą”. Projekt ten obejmuje 4 województwa: kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie i podlaskie. W sumie przewidziano zorganizowanie 16 szkoleń dla łącznej liczby 160 osób.

Pierwsze zajęcia już się odbyły. W najbliższym czasie organizatorzy projektu przewidują trzy szkolenia na terenie województwa podlaskiego: 19 maja w Łomży i 20 oraz 21 maja w Białymstoku. W czerwcu planowane są jeszcze następne, ale na razie ich terminy nie są jeszcze znane. Zgłoszenie chęci wzięcia udziału w szkoleniu należy dokonać najpóźniej na 3 dni przed datą szkolenia.

Program współfinansowany jest przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Informacje o projekcie i dokumenty rekrutacyjne dostępne są na stronie www.foundationprometheus.org w zakładce „NFOŚiGW”.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress