Bieg Tropem Wilczym Szczuczyn 2019

0

Druga szczuczyńska edycja Biegu Tropem Wilczym 2019 za nami! Niesamowita atmosfera, energia i zaangażowanie uczestników i kibiców!

Dziękujemy, że tak licznie odpowiedzieliście na nasze zaproszenie! Dziękujemy dzieciom i młodzieży, dziękujemy rodzinom, biegaczom z Grajewa, Moniek, Ełku, Prostek, Kramarzewa, Niećkowa, Bzur i z wielu innych miejscowości.

Dziękujemy za aktywny udział w Biegu Tropem Wilczym Akademii Sztuk Walki z Grzegorzem Fabryckim na czele, dyrektorowi Krzysztofowi Grunwaldowi i uczniom ze Szkoły Podstawowej im. Zesłańców Sybiru w Niedźwiadnej, Warsztatom Terapii Zajęciowej ze Szczuczyna, przedstawicielom Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Ogólnego w Grajewie, przedstawicielom Urzędu Miejskiego w Szczuczynie z burmistrzem Arturem Kuczyńskim na czele, przedstawicielom OSP Szczuczyn z prezesem Robertem Łepkowskim na czele.

Dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia i liczną obecność a także aktywny udział w Biegu Tropem Wilczym żołnierzom amerykańskim z 415 Batalionu ds. Kontaktów z ludnością cywilną i Batalionowej Grupy Bojowej stacjonującym w Bemowie Piskim w ramach wysuniętej obecności NATO W Polsce.

Dziękujemy za pomoc w organizacji Biegu Tropem Wilczym dyrektorowi Dariuszowi Koniecko i pracownikom Zespołu Szkół w Niećkowie, uczniom i Policyjnej Klasie Mundurowej.

Dziękujemy wokalistom, którzy przyjęli nasze zaproszenie: Emilii Tarnackiej, Danielowi Tarnackiemu, Kindze Wróblewskiej, Magdalenie Borawskiej, Emilii Nagel, Natalii Kozikowskiej, Oliwii Kaliszewskiej, Julicie Dutkiewicz, Paulinie Żebrowskie, Zuzannie Gnys i Aleksandrze Piotrowicz. Dziękujemy dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wąsoszu Jolancie Koniecko za pomoc w organizacji występów wokalnych.

Podczas szczuczyńskiej edycji Biegu Tropem Wilczym wolontariusze zbierali środki dla Małgosi i Bartka w ramach akcji zbiórka „Tropem Wilczym. Pobiegnij z sercem” . Dziękujemy: Oldze Koniecko, Julicie Żebrowskiej, Lenie Galińskiej, Izabeli Kuczyc, Sylwii Orzechowskiej, Ewelinie Kalinowskiej, Wiktorii Mroczkowskiej, Julii Witkowskiej, Katarzynie Krystowczyk, Wiktorii Wojciechowskiej (więcej o zbiórce http://e-szczuczyn.pl/zbiorka-charytatywna-dla-malgosi-i-b…/ ). Wolontariusze zebrali 336, 90 zł.

Andrzej Kosmowski

BCK SZCZUCZYN

foto: Joanna Siemion, Andrzej Szabelski, Andrzej Kosmowski

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress