Brawo Emilka!

3

Emilia Nagel zdobyła główną nagrodę – rower w XV edycji konkursu „Zachowaj Trzeźwy Umysł” organizowanego przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu.
Od I edycji Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szczuczynie współpracując ze szkołami podstawowymi w Szczuczynie i Niedźwiadnej oraz gimnazjum uczestniczy w konkursie. Praca plastyczna Emilii wykonana w pracowni p. Ewy Dobrzyckiej zwyciężyła w rywalizacji ogólnokrajowej. Emilka jest drugą osobą która w historii konkursu zdobyła główną nagrodę.(Pierwszym był Karol Bzura z Publicznego Gimnazjum w roku 2006).
W b.r. nagrody rzeczowe otrzymali również: Piotr Wesołowski ze Szkoły Podstawowej w Niedźwiadnej, Miłosz Zyskowski ze Szkoły Podstawowej w Szczuczynie, Klaudia Borawska i Joanna Alencewicz z Publicznego Gimnazjum.
Emilia Nagel odebrała swoją nagrodę podczas uroczystości finałowej w dniu 23 września br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Emilce towarzyszyli – mama Maryla Nagel, Dyrektor Szkoły – Małgorzata Karwowska i Pełnomocnik Burmistrza ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – Janusz Marcinkiewicz.
Wręczenie nagród pozostałym laureatom odbędzie się podczas posiedzenia GKRPA.

oto nagrodzona praca Emilii Nagel:

DSCN3307

Udostępnij:

3 komentarze

  1. Pingback: Nagrodzona praca Emilii Nagel

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress