Budowa przejścia dla pieszych na starodrożu DK 61 w Szczuczynie – ul. Jana Kilińskiego w km 3+550

0

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

w ramach „Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2022-2024”

projekt p.n.: „Budowa przejścia dla pieszych na starodrożu DK 61 w  Szczuczynie – ul. Jana Kilińskiego w km 3+550”

Kwota dofinansowania: 100 000,00 zł

Całkowita wartość inwestycji: 137 235,88 zł 

W dniu 12.09.2023 r. została podpisana umowa pomiędzy Powiatem Grajewskim, w imieniu którego działa Zarząd Dróg Powiatowych w Grajewie, a Wykonawcą wyłonionym w wyniku zapytania ofertowego, firmą „MEGAWAT” J. Górniak i Wspólnicy Spółka Jawna, ul. Wiórowa 24, 19-200 Grajewo.

Przedmiotem umowy jest opracowanie dokumentacji projektowej, z uzyskaniem niezbędnych zezwoleń oraz realizacja robót budowlanych w zakresie „Budowy przejścia dla pieszych na starodrożu DK 61 w Szczuczynie – ul. Jana Kilińskiego w km 3+550”.

Termin zakończenia robót budowlanych w ramach umowy ustalono na dzień 30.11.2023 r.

Jednocześnie przy współpracy z Komendą Powiatową Policji w Grajewie,  podczas realizacji projektu zostaną przeprowadzone nieodpłatne działania edukacyjno-profilaktyczne dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Szczuczynie oraz dzieci z Przedszkola Samorządowego w Szczuczynie, mające na celu uświadomienie uczestnikom ruchu drogowego o prawidłowym zachowaniu się na przejściach dla pieszych.

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress