Budżet Obywatelski Szczuczyn 2020

0

 Od 05 sierpnia 2019 r. do 13 września 2019 r.  każdy mieszkaniec Miasta Szczuczyn może złożyć propozycję zadania do budżetu obywatelskiego na specjalnie przygotowanym formularzu zgłoszeniowym dostępnym w Urzędzie Miejskim w Szczuczynie lub na stronie um.szczuczyn.pl w zakładce „BUDŻET OBYWATELSKI”.
W tym roku do rozdysponowania jest 50 000,00 zł (z czego 10 000,00 zł na małe projekty, 40 000,00 zł duże projekty). Formularz zgłoszeniowy powinien w szczegółowy sposób opisywać pomysł zadania wraz z kosztorysem oraz 25 podpisami mieszkańców Szczuczyna.
Dlatego jeśli masz pomysł – zgłoś go, a może to właśnie TWÓJ projekt zdobędzie największe poparcie podczas głosowania (w dniach od 30 września 2019 r. do 04 października 2019 r.).
W poprzednich latach zostały zrealizowane takie zadania jak:
-„Powstanie tablicy upamiętniającej wszystkich, którzy przyczynili się do odzyskania niepodległej – zaadaptowanie placu przy ul. Kościelnej do organizowania uroczystości państwowych i patriotycznych” – 35 000,00 zł;
– „Poprawa warunków funkcjonowania jednostki ochrony przeciw pożarniczej – OSP KSRG Szczuczyn” – 15 000,00 zł;
– „Ogólnodostępny plac zabaw przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Szczuczynie” – 35 000,00 zł.

Tym razem może to być Twój projekt. Nie czekaj! Nie zwlekaj! Zapraszamy!!!

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress