Chilloutowe ferie zimowe z BCK w Szczuczynie!

0

Startujemy!

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na „Chilloutowe ferie zimowe” edycji 2020!

Ferie zimowe… Dwa tygodnie wolne od zajęć szkolnych… Każdy z nas przyzna, że zaraz po wakacjach jest to najbardziej wyczekiwany czas przez dzieci i młodzież (szczególnie!). Jest to okazja do relaksu po dniach pełnych pracy i nauki. Jeśli nigdzie nie wyjeżdżacie, planujecie spędzić ferie zimowe
w Szczuczynie / w gminie Szczuczyn warto zapoznać się z ofertą Biblioteki – Centrum Kultury
w Szczuczynie!

W ramach „Chilloutowych ferii zimowych” ogłaszamy dwa konkursy „AKTYWNIE Z BCK
W SZCZUCZYNIE” I „FAIR FERIOWICZ”
. Szczegółowe informacje na temat konkursów przekażemy Wam podczas otwarcia ferii zimowych w dniu 18.01.2020r. o godzinie 10:00 (sobota) na Hali Sportowej (ul. Grunwaldzka 2).

Ale to nie wszystko!

Nowością jest „Akademia Malucha”, która działać będzie na Hali Sportowej w okresie ferii zimowych. W godzinach 10:00 – 14:00 zapraszamy na zajęcia zorganizowane dla dzieci ( od 5 lat / chcielibyśmy zaznaczyć, że dzieci mają być samodzielne). W programie ferii mamy też zajęcia niespodzianki, które poprowadzą osoby zaprzyjaźnione z Biblioteką – Centrum Kultury
w Szczuczynie.

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie i działająca przy BCK w Szczuczynie Hala Sportowa (ul. Grunwaldzka 2) informuje, że w okresie ferii zimowych zajęcia zorganizowane dla dzieci
i młodzieży odbywać się będą w godzinach 10:00 – 14:00 zgodnie z poniższym planem
(o ewentualnych zmianach uczestnicy ferii / rodzice będą informowani na bieżąco).

Jednocześnie informujemy, że Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie (ul. Łomżyńska 11) jak
i Hala Sportowa w Szczuczynie (ul. Grunwaldzka 2/ kierunek Skaje) jest do dyspozycji dzieci
i młodzieży w godzinach otwarcia: w tygodniu w godz. 10:00 – 17:00 a w soboty BCK
w Szczuczynie w godz. 10:00 – 15:00.

Filia Biblioteczna w Niećkowie zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia zorganizowane w godzinach pracy filii.

Szczegółowe informacje na temat zajęć i wyjazdów podczas ferii zimowych w siedzibie Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie oraz pod numerami telefonów 501639043 / 86 2621036 / 86 2621037.

Podczas ferii zimowych zorganizowane są wyjazdy – ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń po uprzednim dopełnieniu formalności (podpisanie oświadczeń i formularzy RODO).

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na godziny zbiórek uczestników wyjazdu. Wszystkie wyjazdy odbywać się będą spod Hali Sportowej (ul. Grunwaldzka 2).

Dyrekcja i pracownicy Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie życzy wszystkim feriowiczom niezapomnianych wrażeń, radości, odpoczynku a także niesłabnącej energii i optymizmu!

Andrzej Kosmowski / BCK Szczuczyn

PLAN FERII ZIMOWYCH BCK W SZCZUCZYNIE 2020

RODO FERIE ZIMOWE BCK SZCZUCZYN 2020

ZGODA WYJAZDY FERIE BCK SZCZUCZYN 2020

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress