Chór powiatowy – Adam Sztaba w kolejnej edycji programu Most the Music

0

Jak informowaliśmy wcześniej od września br. ruszyła druga edycja programu Most the Music organizowanego przez Fundację Most the Most, w której Chór powiatu grajewskiego również uczestniczy. Cieszy nas to niezmiernie, ponieważ wydarzenia związane z programem wzbogacają duchowo i artystycznie doświadczenia młodych chórzystów. Obóz przygotowawczy do koncertu finałowego, jak i sam koncert, który miał miejsce na zakończenie pierwszej edycji, to przeżycie, jakie uczestnicy zapamiętają do końca życia.

Cieszy nas również fakt, że nadal Dyrektorem Artystycznym programu muzycznego jest znany dyrygent, aranżer i kompozytor muzyczny Adam Sztaba. I to właśnie pan Adam zawitał wczoraj wraz z asystentem Patrykiem Sikorą na próbę Chóru, która odbyła się w Zespole Szkół w Niećkowie. Pan Adam to profesjonalista, któremu nawet krótka próba wystarczyła, aby przekazać młodzieży mnóstwo wskazówek do ćwiczonych utworów. A z drugiej strony jego duże poczucie humoru sprawiło, że próba nie była monotonna, a momentami wręcz śmieszna, czego dowodem są ostatnie zdjęcia z galerii, przedstawiające spontaniczne pomysły muzyka.

Obecnie Chór, poza utworami przekazanymi przez pana Adama, przygotowuje się do koncertu świątecznego, który będzie miał miejsce w grudniu.

Na co dzień opiekunem muzycznym Chóru powiatowego jest pan Paweł Podeszwik, natomiast pieczę na jego prawidłowym działaniem objęła pani Katarzyna Mrozowska Wicedyrektor Zespołu Szkół w Niećkowie.

Więcej informacji dotyczących samego programu Most the Music znajdą Państwo na stronie Fundacji Most the Most: https://mostthemost.pl/most-the-music/ .

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress