„Cudowny Piknik Patriotyczny nad Wissą”

2

W niedzielę (18.09) odbył się „Cudowny Piknik Patriotyczny nad Wissą”, który został zorganizowany przez Związek Piłsudczyków RP oddział Szczuczyn na skwerze przy pomniku Stanisława Antoniego Szczuki. Organizatorzy zapewnili miłą atmosferę z dobrą muzyka oraz żołnierską grochówką.

 

Udostępnij:

2 komentarze

  1. szczuczyniak dnia

    Byłem, posłuchałem, pięknie grali i śpiewali, tylko nie pasuje jako władza Pan Burmistrz występował na scenie. Kobiety, co robiły czyżby nie było komu pomóc. A gdzie ekipa piłsudczyków czemu oni nie występowali, nie pomagali przy jedzeniu?

  2. Piknik patriotyczny, a piosenki całkiem nie związane. Pan burmistrz chce pokazać jak bardzo pięknie gra i śpiewa, może dlatego piknik patriotyczny. Bo jak by to wyglądało gdyby grający nazwali się grajkami z ulicy umilajacymi czas gawiedzi, a grochóweczka zapewniła trochę frekwencji. Pozdrawiam

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress