Ćwiczenia Sił Zbrojnych RP

0

Odpowiadając na współczesne wyzwania bezpieczeństwa, Siły Zbrojne RP intensyfikują i rozszerzają zakres ćwiczeń wojskowych, prowadzonych na różnych obszarach naszego państwa. Przedsięwzięcia te są prowadzone w systemie narodowym oraz sojuszniczym, z wykorzystaniem sił i środków polskich oraz naszych partnerów z Paktu Północnoatlantyckiego.
Z informacji uzyskanych od administracji wojskowej wynika, że kolejne takie ćwiczenia z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego oraz innych państw NATO, odbywają się obecnie na terenie naszego województwa i trwać będą do 5 lipca br. Teren Powiatu Grajewskiego nie jest miejscem scenariuszowo przewidzianym do realizacji ww. ćwiczeń, został jednak wytypowany jako jeden z alternatywnych. Istnieje prawdopodobieństwo przemieszczania się przez teren powiatu pojedynczych pojazdów wojskowych, przelotów na niskich wysokościach środków latających (także w godzinach nocnych), skoków spadochronowych i innej aktywności wojskowej.
W związku z powyższym, aby nie budzić ewentualnego zaniepokojenia mieszkańców nietypowymi sytuacjami, Urząd Miejski w Szczuczynie informuje, że ĆWICZENIA SIŁ ZBROJNYCH RP prowadzone będą do 5 lipca 2015r.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x