Czas na zdrowie!

0

Publiczne Gimnazjum im. Stanisława Antoniego Szczuki w Szczuczynie przystąpiło do projektu „Czas na zdrowie”. Projekt ma formę międzyszkolnej rywalizacji zespołowej.
Składa się z dwóch etapów. Pierwszym z nich jest:
ROZGRZEWKA – to etap przygotowawczy. W szkole powołano10 – osobowyc zespołów uczestników, którzy po zdobyciu wiedzy z zakresu rolnictwa ekologicznego mają za zadanie wypromować ją wśród całej społeczności szkolnej i lokalnej. W pierwszym etapie uczestnicy przygotowują także scenariusz planowanego Festynu Zdrowia oraz zdobywają wolontariuszy (uczniów, rodziców, nauczycieli) do pomocy, szykują się do promocji wydarzenia w społeczności lokalnej. W związku z powyższym Ekoteam z Publicznego Gimnazjum im. Stanisława Antoniego Szczuki w Szczuczynie pod opieką nauczycieli – Edyty Kudrawiec, Elżbiety Koniecko i Stanisławy Piwko odbył wizytę w firmie Zarzeccy, która zajmuje się produkcją ekologicznych Serów Korycińskich. Ponadto młodzież złożyła eko- życzenia świąteczne instytucjom zaprzyjaźnionym i współpracującym ze szkołą oraz całej społeczności gminy Szczuczyn.
Przed nami czas wytężonej ale przyjemnej pracy- przygotowujemy się do Festynu Zdrowia.

Wszystkim uczestnikom projektu dziękujemy za zaangażowanie i życzymy powodzenia!

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress