Częściowy odbiór robót budowlanych dróg powiatowych

0

Dzisiaj, 2 października 2023 r., przedstawiciele Powiatu Grajewskiego oraz Przedsiębiorstwa Drogowo-Mostowe „UNIDROG” Sp. z o.o., podpisali protokoły częściowego odbioru wykonanych robót budowlanych dla zadania pn. „Przebudowa z rozbudową głównych dróg powiatowych powiatu grajewskiego”, a konkretnie dwóch z trzech podzadań: „Rozbudowa DP nr 1788B w m. Rydzewo” i „Rozbudowa DP nr 1808B na odc. Wojewodzin-Wierzbowo”.

W obu przypadkach prace są już mocno zaawansowane. Z prac ważniejszych, które pozostały do wykonania, należą dokończenie nawierzchni, utwardzenie poboczy oraz odtworzenie zjazdów na posesje prywatne, pola i skrzyżowań z drogami gminnymi.

Celem zadania jest poprawa bezpieczeństwa i komfortu jazdy użytkowników dróg.

Całkowita wartość inwestycji pn. „Przebudowa z rozbudową głównych dróg powiatowych powiatu grajewskiego” wyniesie ponad 22 370 000,00 zł i pokryta będzie z dofinansowania ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych w wysokości prawie 15 000 000 zł, ze środków własnych Powiatu Grajewskiego, a także środków z budżetów Gmin, na których terenie prowadzone będą roboty budowlane.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x