Czołowe zderzenie na trasie Szczuczyn – Łomża

0

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku drogowym, do którego doszło na trasie Szczuczyn – Łomża, DK nr 61. Kierowca ciężarówki chcąc uniknąć najechania na tył pojazdu poprzedzającego, zjechał na lewy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z oplem. Okoliczności tego wypadku wyjaśniają łomżyńscy policjanci.

Wczoraj około godziny 14:30, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży został poinformowany o czołowym zderzeniu ciężarówki z samochodem osobowym w miejscowości Marianowo, na drodze krajowej nr 61. Na miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego. Tam policjanci wstępnie ustalili, że 19-latek kierujący ciężarowym manem jadąc od strony Piątnicy nie zachował bezpiecznego odstępu od pojazdu poprzedzającego, a chcąc uniknąć najechania na tył tego pojazdu, zjechał na lewy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia czołowego z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku oplem, którym podróżowały 2 osoby. Zarówno kierowca jak i pasażerka osobówki zostali przewiezieni do szpitala. Jak ustalili mundurowi, kierujący obu pojazdów byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy ciężarówki. Szczegółowe okoliczności tego wypadku wyjaśniają teraz łomżyńscy funkcjonariusze.

źródło – oficer prasowy KMP w Łomży,  www.podlaska.policja.gov.pl

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress