Dni honorowego krwiodawstwa w Łomży

0

Zorganizowane przez Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Łomży i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku uroczyste obchody Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża zaszczycili swoją obecnością m.in. Wojewoda Bohdan Paszkowski i Biskup Tadeusz Bronakowski.

Podczas uroczystego spotkania, które odbyło się 24 listopada 2017 roku w Auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży, wyróżnienia i odznaki zasłużonego krwiodawcy odebrało wielu dawców. W gronie udekorowanych znalazł się szczuczyniak Artur Muczyński, który otrzymał Odznakę Zasłużonego Krwiodawcy III Stopnia.

Doceniono również nasze zaangażowanie na rzecz propagowania idei honorowego krwiodawstwa i wspierania akcji pobierania krwi. Podziękowania otrzymali:

Pan Burmistrz Artur Kuczyński, którego reprezentowała Pani Sekretarz Gminy Jadwiga Jolanta Budzińska,

Dyrektor Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie Pan Janusz Siemion,

Dyrekcja z Zespołu Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie, w imieniu której podziękowanie odebrał Janusz Siemion.

W zorganizowanych przez nas w ciągu 6 lat 42 akcjach, 997 dawców oddało 450 litrów krwi.

Organizatorzy akcji w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress