Dni Otwartych Strażnic w KP PSP Grajewo

0

Jak co roku w miesiącu maju obchodzimy „Dni Ochrony Przeciwpożarowej”. W związku z tym w ramach „Dni Otwartych Strażnic” zapraszamy dzieci, młodzież szkolną wraz z opiekunami i wszystkich zainteresowanych do zwiedzania naszej jednostki zlokalizowanej przy ulicy Wojska Polskiego 74 w Grajewie.

Nawiązując do corocznej tradycji popularyzacji zagadnień z zakresu szeroko rozumianej ochrony przeciwpożarowej wśród społeczeństwa strażacy pełniący służbę przybliżą zwiedzającym specyfikę naszej codziennej pracy, zaprezentują sprzęt jakim dysponujemy
i omówią zasady zachowania się w obliczu pożaru oraz innego miejscowego zagrożenia.
W ramach akcji strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Grajewie zorganizują przykładowe pokazy działań ratowniczych, a wszyscy chętni będą mogli przećwiczyć zasady udzielania pierwszej pomocy na fantomie.

Chętnych do skorzystania z naszej oferty prosimy o wcześniejszy kontakt pod numerami telefonów: (86) 272 02 18 – zastępca komendanta powiatowego, (86) 272 02 25 – dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz (86) 272 02 24 – zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.

Zastępca Komendanta Powiatowego

Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie

st. kpt. Arkadiusz Lichota

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress