Dobry DOM Dobrej ENERGII – Zespół Szkół Nr 2 w Grajewie

0

W Zespole Szkół Nr 2im. 9 PSK w Grajewie odbyło się dzisiaj (06.06.2024 r.) wydarzenie pn. „Dobry DOM dobrej ENERGII…” regionalny projekt edukacyjno-wychowawczy w ramach FESTIWALU NAUKI, SZTUKI I WOLONTARIATU.

W wydarzeniu poza społecznością szkolną uczestniczyli młodsi koledzy i koleżanki z grajewskich przedszkoli i szkół.

Na gości, przy stoiskach przygotowanych przez uczniów w sali gimnastycznej, czekało mnóstwo atrakcji i zabaw, gdzie każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Zainteresowani mogli skorzystać także z sal tematycznych, Orlika i strzelnicy.

Na wstępie Dyrektor Szkoły Marcin Bobrowski przywitał wszystkich zebranych i pokrótce opowiedział o wydarzeniu. Wicestarosta Powiatu Grajewskiego Maria Gwiazdowska życzyła wszystkim dobrej i ciekawej zabawy.

Wydarzenie objęte zostało wieloma patronatami, wśród których był Patronat Starosty Grajewskiego.

Więcej informacji i zdjęć dostępna jest na profilu facebook’a Szkoły.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress