Droga do spełnienia marzeń – Morskie opowieści

0

Muzeum Mleka w Grajewie zaprasza 12 września o godz. 11:00 na spotkanie pod hasłem „Droga do spełnienia marzeń – Morskie opowieści” w ramach ogólnoeuropejskiego projektu Europejskie Dni Dziedzictwa.

W setną rocznicę Zaślubin Polski z Morzem zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na barwną opowieść marynarza, podróżnika i pasjonata Michała Tomczaka o spełnionych marzeniach i niespodziankę dla miłośników żeglarstwa warsztaty wiązania węzła marynarskiego.

W programie:

11.00 – 12.00 Spotkanie autorskie Michała Tomczaka, wilka morskiego, pasjonata i podróżnika, który opowie nam o swojej „Drodze do spełnienia marzeń”. Podczas morskich opowieści dowiemy się skąd wzięła się jego pasja i jak wpłynęła na jego nietuzinkowe życie. Zwieńczeniem prelekcji będzie pamiątkowe zdjęcie z podróżnikiem

12.00 – 12.30 Miłośnicy żeglarstwa będą mogli uczestniczyć w warsztatach wiązania węzła marynarskiego (Obowiązują zapisy!).

12.30 – 13.30 Warsztaty dla dzieci z recyklingu „Morskie statki” (Obowiązują zapisy!)

* Wszelkie dodatkowe informacje i rezerwacja telefoniczna pod numerem 86 262 10 67. Wszystkich uczestników obowiązuje aktualny reżim sanitarny.

Europejskie Dni Dziedzictwa. to największy w Europie projekt społeczno-edukacyjny, promujący wartość dziedzictwa kulturowego.  Jest to wspólna inicjatywa Rady Europy i Unii Europejskiej. Współorganizatorami akcji są: Narodowy Instytut Dziedzictwa oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. EDD jest dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego  „Niepodległa” na lata 2017-2022.

CTM-MM

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress