Drogowskaz w Szczuczynie

0
Projekt „Drogowskaz w Szczuczynie”
z dotacją 20000 zł!
Z radością przyjęliśmy wyniki II edycji ogólnopolskiego programu grantowego Drogowskaz, który będzie realizowany w Bibliotece-Centrum Kultury w Szczuczynie.
Komisja w składzie: prof. Marcin Ślęzak- Przewodniczący Komisji, Marta Ciesielska, Alfred Franke, Dorota Olszewska, Jacek Piotrowiak, Agnieszka Wadowska w trakcie obrad wyłoniła 44 zwycięskie projekty w tym szczuczyński!
Tegoroczna edycja skupia się na edukacji w zakresie poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego dzieci i młodzieży, w szczególności na promowaniu odpowiedzialnego zachowania na drodze oraz tworzeniu bezpiecznej infrastruktury drogowej.
Przed nami moc działań! 
Piknik Rodzinny, gra terenowa, młodzieżowa akcja społeczna, spotkania edukacyjne, konkurs fotograficzny, olimpiada szkół średnich!
O szczegółach działań będziemy Państwa informować na bieżąco.
Zabieramy się do roboty! 
Dziękujemy Fundacji Inter Cars za zaufanie i gratulujemy wszystkim 43 laureatom programu!
Ogólnopolski program grantowy „Drogowskaz” jest autorskim programem Inter Cars Foundation / Fundacja Inter Cars.
Więcej na stronie:
Andrzej Kosmowski 
koordynator projektu 
Biblioteka-Centrum Kultury w Szczuczynie 
Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x