Drugi Memoriał Siatkarski im. Jarosława Augustowskiego o Puchar Burmistrza Szczuczyna już za nami!

0

Publiczne Gimnazjum im. Stanisława Antoniego Szczuki

hala sportowa / 18.03.2018r. / godzina 10:00 /

Memoriał rozegrano dla uczczenia pamięci Jarosława Augustowskiego Starosty Powiatu Grajewskiego, dla którego siatkówka była królową sportu. Zawodników powitał burmistrz Szczuczyna Artur Kuczyński. Następnie Janusz Marcinkiewicz kierownik Miejskiego Domu Kultury i Sportu w Szczuczynie w obecności kapitanów drużyn dokonał losowania grup.

Na hali sportowej współzawodniczyło ze sobą pięć drużyn. Rozgrywki odbyły się wg reguły „każdy z każdym”. Meczom sędziowali: Ireneusz Parypa i Jacek Jaworowski.

W tę słoneczną niedzielę czuć było atmosferę zaciętej rywalizacji, nagłe skoki adrenaliny a przede wszystkim sportowego ducha rywalizacji. Nie zabrakło też osób, które
z zaciekawieniem śledziły toczące się boje na hali sportowej. Po wielu potyczkach końcowa klasyfikacja przedstawiała się następująco:

I miejsce dla drużyny AZS Grajewo w składzie: Daniel Ajdyn, Maciej Borawski, Łukasz Choynowski, Mariusz Wielgat, Maciej Zajkowski.

Drugie miejsce przypadło drużynie Szczuczyn II w składzie: Artur Dobrzycki, Przemysław Piwko, Ireneusz Piwko, Małgorzata Piwko, Paweł Modzelewski, Bogdan Zadrożny, Tomasz Mioduszewski.

W dalszej kolejności uplasowały się drużyny:

III miejsce – Koleś Team

IV miejsce – Szczuczyn I

V miejsce – Oldboy 50 + Niedziela

Drużyny zostały uhonorowane pamiątkowymi dyplomami i pucharami. Gratulacje i wyrazy uznania należą się wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w dzisiejszym turnieju.

Do zobaczenia ZA ROK!

Zdjęcia i tekst: Andrzej Kosmowski BCK Szczuczyn

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress