Dworek w Niećkowie czeka na Twój głos!

0

Jak już Państwo wiecie Dworek w Niećkowie wygrał pilotaż konkursu „Nasz Zabytek”. To był Konkurs I, w którym mieszkańcy zgłaszali zabytki, którym chcieliby dać nowe życie. TERAZ CZAS na Konkurs II, czyli pomysł na funkcję jaką będzie spełniał ten zabytek. Na stronie internetowej Fundacji Most the Most – organizatora konkursu, trwa już odliczanie (link pod spodem). Na stronie fundacji znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy i opis jak go wypełnić online, bądź informację o możliwości zgłoszenia pomysłu przez telefon: 22 47 55 111 / +48 517 884 088.

Przez następne 3 tygodnie liczymy na Państwa pomysły i zaangażowanie. ZGŁASZAJCIE Wasze propozycje! Czekamy na WASZ pomysł!

https://mostthemost.pl/nasz-zabytek/

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress