Dyrektor Szpitala NR2 w Równem Oleksandr Shegera gościem Starosty Grajewskiego

0

Wczoraj (5.12.2022 r.) Starostę Grajewskiego Waldemara Remfelda odwiedził wyjątkowy gość. Z samej Ukrainy z miejscowości Równe (stolica obwodu rówieńskiego) przyjechał Dyrektor Szpitala NR2 Oleksandr Shegera. Głównym celem wizyty było podziękowanie za wsparcie i okazaną pomoc, jaką jednostki Powiatu Grajewskiego udzieliły Szpitalowi w Równem.

Tematem rozmowy, w której uczestniczyła także Dyrektor Szpitala Ogólnego im. dr W. Ginela w Grajewie Marta Romanowska, była trudna sytuacja, w jakiej znajduje się obecnie Szpital, jego pracownicy i pacjenci, jak i większość ludności ukraińskiej. Zdania na temat wojny były jednomyślne, powinna się ona zakończyć, a agresor powinien zostać ukarany za swoje zbrodnie.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x