Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci w BCK w Szczuczynie

0

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie przystąpiła do ogólnopolskiego projektu Instytutu Książki adresowanego do czytelników korzystających z bibliotek publicznych – dzieci, młodzieży i dorosłych. W ramach tego projektu w Centrum Kultury powstał Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci. Z myślą o najmłodszych czytelnikach odbywać się będą spotkania podczas których głównym tematem będzie książka (ale nie tylko).

Co łączy świat wirtualny i książki? Czy książka tradycyjna to przeżytek? Co wspólnego może mieć technika i książka? Czy wspólne czytanie książek i dyskutowanie o literaturze może być interesujące? Czy w dzisiejszym świecie mamy czas na chwilę refleksji nad tym co czytamy? Jakie wartości wnosi w nasze życie książka? Czy utożsamiamy się z książkowymi bohaterami? Czy czytanie sprawia nam frajdę? Czy książka jest kluczem, który otwiera drzwi do innych światów?

Odpowiedź na te wszystkie pytania i wiele, wiele innych poznacie podczas spotkań szczuczyńskiego Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci!

Anna Wojsław

Andrzej Kosmowski

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x