Dzień Otwarty w Zespole Szkół Nr 2 w Grajewie

0

Zbliża się czas rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Jest to czas, kiedy szkoły „średnie” wychodzą naprzeciw uczniom „podstawówek” w celu pokazania im swojej oferty i zachęcają do pozostania uczniem danej placówki. Właśnie dlatego dyrekcja, kadra nauczycielska oraz sami uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie zorganizowali DZIEŃ OTWARTY, na który zaprosili ósmoklasistów ze szkół podstawowych z terenu powiatu grajewskiego.

W trakcie całego dnia dla gości przygotowano niespodzianki, pokazy, konkursy i wiele innych atrakcji zapewniających miłe spędzenie czasu, a przede wszystkim ukazujących zaplecze dydaktyczne szkoły.

W rozpoczęciu Dnia Otwartego udział wziął Starosta Grajewski Waldemar Remfeld. U boku Dyrektora Marcina Bobrowskiego i Wicedyrektora Krzysztofa Gutowskiego, przywitał wszystkich uczestników, życząc im dobrej zabawy. Zachęcił także młodych ludzi, stojących przed pierwszym z ważnych życiowych wyborów, aby weszła w „szeregi” ZS Nr 2 w Grajewie, która ma ciekawą i bogatą ofertę edukacyjną.

Starosta Grajewski zwiedził także kilka z przygotowanych specjalnie na tę okazję sali tematycznych, wśród których znalazły się m.in. sala matematyczna, komputerowa, językowa, mundurowa, czy też gastronomiczna.

Więcej zdjęć dostępna jest na portalu Facebook Powiatu Grajewskiego: https://www.facebook.com/PowiatGrajewski/

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress