Dzień Talentów w Publicznym Gimnazjum w Szczuczynie

0

21 marca upłynął w naszym gimnazjum pod znakiem…… talentów. Każdy z nas ma w sobie jakieś szczególne uzdolnienia, pasje i zainteresowania. Pozwoliliśmy naszym wspaniałym uczniom pochwalić się nimi. Nikt nie jest doskonały, więc w występach nie szukaliśmy perfekcyjności. Ważne było to, że byliśmy razem i dobrze się bawiliśmy.
Słuchaliśmy recytacji i wokalistów, którym akompaniowała gitara. Zachwyciliśmy się grą na akordeonie, saksofonie i klarnecie. Z przyjemnością obejrzeliśmy pokaz zapasów i karate. Ponadto były sztuczki z jojo, żonglowanie piłką, pompki, kręcenie kołem hula hop, wyścig kelnerów, rzut papierowym samolotem, bieg w workach, przeciąganie liny, kręgle. Z niekłamanym zainteresowaniem przyglądaliśmy się niezwykle precyzyjnie wykonanym techniką origami przedmiotom. Warto było tego dnia zrezygnować z klasowo- lekcyjnego podejścia do edukacji na rzecz aktywności rozwijających zdolności artystyczne i sportowe. Szkolny Dzień Talentów to okazja do podkreślenia znaczenia uczenia się z pasją i zainteresowaniem.

Publiczne Gimnazjum w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress