Erasmus „Po doświadczenie do Włoch – 2”

0

Z końcem października w Zespole Szkół w Niećkowie zakończyła się realizacja projektu pn. „Po doświadczenie do Włoch – 2” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Projekt przewidywał organizację 2 tygodniowych staży dla 40 uczniów szkoły. Uczestnicy projektu mieli okazję na doskonalenie swoich umiejętności zawodowych w przedsiębiorstwach we Włoszech.

Wyjazd na staże stał się również doskonałą okazją do poznania kultury, historii oraz niezwykłych włoskich zabytków, a także przyczynił się do rozwoju językowego. Zagraniczne praktyki przynoszą wiele korzyści uczestnikom, szkole oraz środowisku lokalnemu. Umożliwiają zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń zawodowych. Stanowią niezwykłą szansę na poznanie funkcjonowania przedsiębiorstw za granicą, a otrzymany Certyfikat Europass Mobilność oraz zaświadczenia potwierdzające zdobyte przez uczniów kompetencje i umiejętności są niezaprzeczalną przepustką zarówno na polskie, jak i zagraniczne rynki pracy.

Swoje wrażenia z wyjazdu młodzież przedstawiła w formie prezentacji 14.09.2021 r. na spotkaniu podsumowującym realizację projektu.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress