Ferie z MDK na półmetku

0

Minął półmetek Ferii z MDK. Z różnorodnych form pracy skorzystało 59 dzieci. Pierwszego dnia ferii udało się wykorzystać sprzyjającą aurę i zorganizowano konkurs na lepienie bałwana ze śniegu. W konkursie zwyciężył zespół w składzie: Weronika Karpińska, Natalia Nagel i Natalia Kozikowska przed Kamilem Wilimczykiem. Trzecie miejsce przyznano Natalii Katarzyńskiej oraz siostrom Zuzi i Marcie Sulewskim. Nagrody – gadżety Mlekpolu wręczył dzieciom dyrektor MDK – Janusz Marcinkiewicz.
Wiele radości dzieciom dostarczył chrzest feryjny zwany „Próbą ognia” po przejściu którego każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom. Zorganizowano dwa wyjazdy: do Grajewa i Łomży. W Grajewie dzieci odwiedziły Państwową Straż Pożarną z której funkcjonowaniem zapoznali : zastępca dowódcy zmiany – aspirant sztabowy Adam Gardynecki oraz pełniący dyżur – młodszy ogniomistrz Tomasz Gardocki. N astępnie przez 2 godziny dzieci korzystały z lodowiska MOSiR. W Łomży dzieci obejrzały film w kinie Millenium „Operacja Arktyka” oraz podziwiały ruchomą szopkę w Kościele Braci Mniejszych Kapucynów. W ramach wymiany dziewczęta i orliki „Wissy” wyjechali na towarzyskie mecze piłkarskie do Radziłowa (w przyszłym tygodniu piłkarze z Radziłowa przyjadą do Szczuczyna).
Ponadto dzieci uczestniczyły w zajęciach tanecznych prowadzonych przez Jolantę Kaszak oraz grach i zabawach pod kierunkiem pracowników MDK.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress