Ferie zimowe z BCK w Szczuczynie

0

KONIECZNIE PRZECZYTAJ!!!

Ferie zimowe… Dwa tygodnie wolne od zajęć szkolnych… Każdy z nas przyzna, że zaraz po wakacjach jest to najbardziej wyczekiwany czas przez dzieci i młodzież (szczególnie!). Jest to okazja do relaksu po dniach pełnych pracy i nauki. Jeśli nigdzie nie wyjeżdżacie, planujecie spędzić ferie zimowe w Szczuczynie / w gminie Szczuczyn warto zapoznać się z ofertą Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie!

Pracownicy BCK w Szczuczynie przygotowali i zorganizowali cykl zajęć plastycznych, sportowych, tanecznych, edukacyjnych, kulinarnych, multimedialnych a także wyjazdy na lodowisko, do kina czy parku trampolin. W organizację ferii zimowych aktywnie włączył się Zespół Szkół w Niećkowie. Dzięki dyrekcji i pracownikom szkoły zorganizowany zostanie kulig z ogniskiem i jeśli pogoda nie spłata figla będzie to znakomita okazja by nacieszyć się w pełni zimową aurą.

W tym roku w ramach ferii zimowych ogłaszamy konkurs „AKTYWNI W BCK”. Przez cały okres zimowiska będziemy obserwować uczestników zajęć i wyjazdów a najbardziej aktywni na koniec ferii otrzymają nagrodę niespodziankę. Ale żeby sprawiedliwości było zadość pracownicy BCK w Szczuczynie także poddadzą się ocenie feriowiczów, którzy na koniec ferii ocenią nas wg konkursowych kryteriów. Będzie się działo!

Chcielibyśmy zaznaczyć, że w okresie ferii zimowych zajęcia zorganizowane dla dzieci
i młodzieży w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie odbywać się będą w godzinach 10:00 – 14:00 zgodnie z załączonym planem (o ewentualnych zmianach uczestnicy ferii będą informowani na bieżąco).

Jednocześnie informujemy, że Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie (ul. Łomżyńska 11) i Hala Sportowa w Szczuczynie (ul. Grunwaldzka 2/ kierunek Skaje) jest do dyspozycji dzieci
i młodzieży w godzinach otwarcia: w tygodniu w godz. 10:00 – 17:00 a w soboty BCK
w Szczuczynie w godz. 10:00 – 15:00.

Szczególną uwagę prosimy zwrócić na wyjazdy organizowane w czasie ferii zimowych. Ilość miejsc jest ograniczona dlatego pod uwagę brana będzie kolejność zgłoszeń po uprzednim dopełnienie formalności (podpisanie oświadczeń i formularzy RODO).

Szanowni rodzice i opiekunowie, prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na godziny zbiórek uczestników wyjazdu. Wszystkie wyjazdy odbywać się będą spod siedziby Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie.

Wszelkich informacji na temat ferii zimowych możecie uzyskać w siedzibie Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie, ul. Łomżyńska 11, 19-230 Szczuczyn lub telefonicznie 501639043, 86 2621036 / 86 2621037.

Dyrekcja i pracownicy Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie życzy wszystkim feriowiczom niezapomnianych wrażeń, radości, odpoczynku a także niesłabnącej energii i optymizmu!

Andrzej Kosmowski

BCK Szczuczyn

PLAN WYJAZDÓW PODCZAS FERII ZIMOWYCH 2019

PLAN FERII ZIMOWYCH BCK W SZCZUCZYNIE

ZGODA WYJAZDY FERIE 2019

RODO FERIE 2019

Oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego o stanie zdrowie dziecka

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress