Filmy za 5 zł 

0

– Filmy za 5 zł 

1) tytuł: „Miś Bamse i córka wiedźmy”

– data emisji: Środa, 25-08-2021 godz 13:00  

– czas trwania: 65 min

Ciąg dalszy opowieści o sympatycznym misiu, który pomaga okolicznym przyjaciołom. Tym razem Zły Krezus postanawia wykraść złoto z tamy- niestety przy okazji przeszkodą jest nasz ulubiony miś. Aby móc ułatwić  kradzież, zadaniem córki czarownicy jest zaczarowanie naszego ulubionego Bamse. Aby przeszkodzić w zalaniu, Bamse oraz przyjaciele muszą współpracować aby ocalić swoja okolicę. Czy ulubieńcom naszych dzieci uda się uratować swój dom? Tego dowiemy się tylko i wyłącznie oglądając film. 

Jest to idealna okazja do spotkań rodzinnych w trakcie ostatnich dni wakacyjnych czego dowodem jest wysoka frekwencja na pozostałych filmach z udziałem misia- miłośnika najmłodszych.

2) tytuł: „Wszyscy na scenę”

– data emisji: środa, 25-08-2021 godz 15:30

– czas trwania: 90 min.

Film opowiadający o grupie przyjaciół chcących zrealizować swoje marzenia. Niestety podczas realizacji zamierzonych działań, grupa przyjaciół napotka na problemy oraz kłopoty. Czy młodzieńczy zapał oraz konsekwencja w działaniu pomogą  w osiągnieciu celu? Tego dowiemy się oglądając film- niemiecki spektakl został nagrany w 2019 roku aczkolwiek już na samym początku okazał się  ulubionym filmem  nastolatków – został idealnym przykładem problemów z dorastaniem oraz obowiązkami nastolatków.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress