Finał etapu wojewódzkiego Agroliga 2020

0

W dniu 23 września w Księżynie odbył się finał konkursu Mistrzowie Agroligi 2020 województwa podlaskiego. Podlaska edycja konkursu przeprowadzona była w ramach konsorcjum pięciu wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego, w tym Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Uczestnicy konkursu zgłaszali się w dwóch kategoriach: Rolnicy i Firmy.
Miło nam poinformować, iż w kategorii Rolnicy wyróżnienie Agroligi 2020 otrzymali Państwo Agnieszka i Robert Karwowscy z Mikut w gminie Radziłów.

W uroczystości udział wziął między innymi Pan Waldemar Remfeld Starosta Grajewski, który wręczył wyróżnionej parze pamiątkowy grawerton oraz drobne upominki wraz z gratulacjami oraz życzeniami dalszych sukcesów zawodowych i wszelkiej pomyślności w realizacji nowych przedsięwzięć.

Celem konkursu Agroligi jest upowszechnianie przedsiębiorczości i nowoczesnych technologii produkcyjnych w rolnictwie, ale także prezentacja osiągnięć rolnictwa i firm funkcjonujących w poszczególnych województwach. Wygrana w konkursie to nie tylko prestiż, to także niepowtarzalna reklama ukazująca wyjątkowość wyróżnionych gospodarstw i przedsiębiorstw.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress