Fotorelacja z Palinocki

4

Udostępnij:

4 komentarze

 1. Wspaniała impreza. Zastanawiam się tylko czy organizatorzy, albo władze miasta nie mają wpływu na to co dopuszczone jest do sprzedaży podczas takich imprez. Może gdy któregos dnia dziecko odpalając petardę zakupioną na festynie w Szczuczynie, zrobi sobie, lub komus krzywdę, wtedy władze miasta zastanowią się nad tym by egzekwować prawo do handlu tego typu artykułami na imprezach. No ale cóż mają powiedzieć władze, kiedy one same lubią bawić się, może mniej szkodliwymi, ale tak samo głosnymi zabawkami. Szkoda że w takich momentach nie myslą o naszych mniejszych przyjaciołach.. A dla jakiej idei? Dla czystego samochodu i chodnika pod bramką? Straszne jest to, że człowiek chce zniszczyć wszystko dla własnej wygody, uważając się za Pana tego swiata. Serdecznie pozdrawiam i zachęcam do zastanowienia się nad życiem w zgodzie z naturą!

 2. Uważam, że impreza była naprawdę udana, brawa dla organizatorów i osób występujących, co do życia w zgodzie z naturą, to już dawno o tym zapomnieliśmy

 3. Kto wymyślił i kto na to pozwolił,żeby o 4 nad ranem-kiedy obowiązuje cisza nocna straszono wrony.Ten huk przeszkadza bardziej niż krakanie wron.

  • EKOLOG 3 dnia

   Popieram przedmówcę, czy wyście poszaleli, wy, odpowiedzialni za ten huk o świcie?! Mieszkam przy parku od lat, w życiu jeszcze nie obudziło mnie krakanie wron, za to od paru dni ich płoszenie już jak najbardziej! Naprawdę nie nauczyliście się jeszcze, że i tak nie pozbędziecie się ich stąd tym sposobem? No, chyba że chodziło wyłącznie o irytowanie okolicznych mieszkańców, w takim razie gratuluję świetnych wyników przeprowadzanej akcji!

   Swoją drogą czy nie jest już za późno na podobne praktyki? Nie jest tak, że w okresie lęgowym nie płoszy się ŻADNYCH zwierząt?

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress