Fotorelacja i skrót filmowy z XI wojewódzkiej konferencji AGRO-Podlasie

3

Po raz jedenasty rolnicy i przedstawiciele wielu instytucji, podmiotów współpracujących i pracujących na rzecz rolnictwa spotkali się w Niećkowie (Gmina Szczuczyn), by rozmawiać o bieżących problemach. Tym razem imprezie towarzyszyły stoiska Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, firmy Biravit, Ziołowy Zakątek i przedstawiciela Toyota Polska.
Jednak punktem kulminacyjnym była debata, do której zaprosiliśmy przedstawicieli wszystkich ugrupowań politycznych, które mają swoją reprezentację w Parlamencie: PIS, PO, Nowoczesna, Kukiz15 i PSL. Podjęcie takiego wyzwania wymaga nie tylko odwagi, ale również znajomości tematu. Jestem wdzięczny, że na nasze zaproszenie odpowiedzieli swoją obecnością :
Jarosław Kalinowski – europoseł PSL
Robert Tyszkiewicz – poseł PO
Jarosław Sachajko – poseł Kukiz15
Debatę poprowadził redaktor Radia Białystok Adam Dąbrowski.
Dwugodzinna rozmowa, odpowiedzi na pytania, prezentowanie własnych stanowisk skupiły uwagę prawie 200 odbiorców debaty.

 

 

 

 

Udostępnij:

3 komentarze

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress