Fundacja Syriusz zaprasza na bezpłatne konsultacje w ramach projektu „Wiedzieć wcześniej”

0

Zapraszamy rodziców do zapisów na bezpłatne konsultacje w ramach projektu „Wiedzieć wcześniej”. Projekt adresowany jest do mieszkańców województwa podlaskiego, zwłaszcza mieszkańców: Sejn, Suwałk, Augusta, Grajewa, Łomży, Kolna, gdzie odległość od specjalistycznych placówek i możliwość skorzystania z odpowiedniej pomocy jest niewystarczająca.
Celem projektu jest
· Profilaktyka występowania zaburzeń i wczesnego wykrywania nieprawidłowości w rozwoju dzieci – poprzez możliwość konsultacji ze specjalistami z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.
· Poszerzanie świadomości rodziców małych dzieci i nauczycieli odnośnie prawidłowego rozwoju i promocja ochrony zdrowia – poprzez rozmowy informacyjne w szkołach i przedszkolach, udział w bezpłatnych konsultacjach.
· Udzielenie pomocy i wsparcia informacyjnego rodzicom, którzy zauważają nieprawidłowości w rozwoju swoich dzieci – poprzez informowanie rodziców w trakcie bezpłatnych konsultacji o możliwościach skorzystania z adekwatnej pomocy w miejscach świadczących taką pomoc

Harmonogram i miejsca bezpłatnych konsultacji w Grajewie:
Termin– 15.10.2016 r.
Miejsce – Zespół Szkół Miejskich nr 1 ul. Szkolna 12
Godzina – 8.00-16.00
Zapisy telefoniczne – ilość miejsc ograniczona !!

Więcej informacji uzyskacie Państwo pod nr tel.:
85-743-88-63, 509-869-855 lub 505-177-208 oraz na www.fundacjasyriusz.pl

powiatgrajewski.pl

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress