Głos Młodych! z dotacją 10000 zł

0

Komisja Ekspertów Programu Równać Szanse 2022 – Konkurs Festiwale Równać Szanse przyznała dotację w wysokości 10000 zł na realizację projektu „Głos Młodych! Słuchamy! Rozmawiamy! Działamy!”, który realizowany będzie w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie. Naszym projektowym partnerem został Dom Kultury w Rajgrodzie. Dziękujemy Pani Dyrektor Marii Fliszewskiej oraz Joannie Miliszewskiej i rajgrodzkiej młodzieży za podjęcie wspólnego wyzwania!

Głos Młodych! Słuchamy! Rozmawiamy! Działamy!” stworzy przestrzeń dla młodzieży do prezentacji swoich osiągnięć projektowych! Stworzy przestrzeń dla dorosłych do rozmów o młodzieży z młodzieżą. Stworzy też przestrzeń do wspólnego spędzenia czasu w niesamowitej atmosferze!

Przed nami intensywny czas! Spotkań szczuczyńskiej młodzieży reprezentowanej przez Julię Łagunę, Julię Saniewską, Piotra Danowskiego i Łukasza Pogorzelskiego z młodzieżą rajgrodzką!

Będziemy na bieżąco informować o kolejnych krokach!

Program Równać Szanse jest programem Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności realizowanym przez Fundacja Civis Polonus.

Andrzej Kosmowski

Koordynator projektu / BCK Szczuczyn

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress