Gmina Szczuczyn otrzymała dotację na utylizację azbestu

0

Gmina Szczuczyn otrzymała dotację na dofinansowanie zadania związanego ze zbiórką, a następnie utylizacją wyrobów zawierających azbest z terenu gminy na rok 2016. W dniu 26.04.2016r podpisano umowę z firmą która w swym zakresie objęła zbiórkę, transport oraz unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Szczuczyn w łącznej ilości 116,28 ton z 29 gospodarstw domowych oraz 2 instytucji. Wartość otrzymanego dofinansowania wynosi 31.809,00 zł.

    Gmina Szczuczyn informuje, że przedsięwzięcie pn. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu miasta i gminy Szczuczyn” jest dofinansowane ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego pod nazwą „SYSTEM – Wsparcie działań ochrony środowiska i gospodarki wodnej realizowanych przez WFOŚiGW”, Część 1 – Usuwanie wyrobów zawierających azbest” oraz ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress