Gminne Zawody Pożarnicze w Bzurach

0

Dziś (5.07) w Bzurach odbyły się Gminne Zawody Pożarnicze jednostek OSP. Uroczystość rozpoczęła się polową mszą świętą, po której odbyły się zawody. W rywalizacji brało udział 5 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z naszej gminy tj. OSP Szczuczyn, OSP Niećkowo, OSP Bęćkowo, OSP Niedźwiadna oraz gospodarze zawodów OSP Bzury. Zawody rozpoczęły się od konkurencji sztafety pożarniczej 7×50 metrów z przeszkodami, po której rozegrano kolejną konkurencję – ćwiczenia bojowe.

Pierwsze miejsce Gminnych Zawodów Pożarniczych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych zajęła jednostka OSP z Bęćkowa, drugie miejsce jednostka  OSP ze Szczuczyna, trzecie miejsce jednostka OSP z Bzur, kolejne miejsca zajęły jednostki OSP z Niedźwiadnej oraz jednostka OSP z Niećkowa. Zawody zakończyły się wręczeniem dla wszystkich jednostek pucharów oraz dyplomów. Następnie wszyscy udali się na grochówkę oraz pieczoną kiełbasę z grilla. 

 

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x