Gminny Dzień Dziecka

0

2 czerwca na boisku przy Szkole Podstawowej w Szczuczynie odbył się Gminny Dzień Dziecka. Program obejmował festiwal talentów muzycznych i tanecznych, prezentacje w ramach programu „TANMUZ”, zabawy rytmiczno-muzyczne, rozgrywki sportowe. W ramach projektu „Czas na zdrowie” dzieci obejrzały film „Śmietnik w mojej głowie” oraz korzystały z poczęstunku z produktów gospodarstwa ekologicznego posiadającego certyfikat. Odbyły się zawody w przeciąganiu liny, slalom z taczką i rzut do celu – wiaderka. Były zajęcia zręcznościowe, malowanie twarzy, trampolina i dmuchańce. Ponadto był popcorn i wata cukrowa. Było również stoisko LGD gdzie można było wygrać nagrody.
Wszystkie atrakcje były darmowe i sponsorowane przez: Urząd Miejski w Szczuczynie, Szkołę Podstawową w Szczuczynie, Fundusze Europejskie – Program Regionalny, Bibliotekę-Centrum Kultury w Szczuczynie, Podlasie, Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn”, LGD Biebrzański Dar Natury, Publiczne Gimnazjum w Szczuczynie, Unię Europejską – Europejski Fundusz Społeczny i Miejski Dom Kultury i Sportu w Szczuczynie.
Tekst i zdjęcia: Andrzej Szabelski BCK

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress