Grajewscy policjanci zatrzymali podejrzanego o uszkodzenie szyby w jednym z lokali

0

Grajewscy policjanci zatrzymali 20-latka podejrzanego o uszkodzenie szyby w jednym z lokali handlowo-usługowych. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

W miniony wtorek funkcjonariusze grajewskiej Policji ustalili dane a następnie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie szyby w jednym z lokali handlowo-usługowych na terenie miasta. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że sprawca rzucił w szybę kratką, którą wcześniej wyciągnął z okna jednej z piwnic.

Właściciel zniszczonej witryny swoje straty oszacował na około 500 złotych. 20-latek usłyszał wczoraj zarzut i przyznał się do tego czynu. Mężczyzna teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

KPP w Grajewie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress