Grajewska edycja ogólnopolskiej akcji p.h. Bieg Tropem Wilczym

0

Dnia 3 marca 2019 o godzinie 12:00 w Parku Wolności przy ul. Strażackiej odbyła się grajewska edycja ogólnopolskiej akcji p.h. Bieg Tropem Wilczym. W ramach wydarzenia zorganizowana była również wystawa p.h. Namioty Wyklętych, gdzie można było uzupełnić swoją wiedzę, a przy okazji poobcować z ciekawymi eksponatami. 

Wydarzenie rozpoczął przemową Sekretarz Miasta Grajewo – p. Ryszard Wolwark. Głos zabrali również członek rady miasta Daniel Purwin oraz prezes klubu Maratonka Marcin Myszka. Bieg odbył się na dystansach 1,96 km i 5 km, a na mecie nie zabrakło podziękowań. Wszystkim uczestnikom biegu gratulujemy kondycji, inicjatywy i odwagi do biegu w takiej temperaturze! 🙂 

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress