Grajewskie Centrum Życia Chrześcijańskiego – Godność Człowieka

0

W miniony poniedziałek informowaliśmy Państwa o podpisaniu umowy dotacyjnej, przeznaczonej na remont Grajewskiego Centrum Życia Chrześcijańskiego – Godność Człowieka.

Kontynuacją tego jest podpisanie kolejnej umowy, tym razem między proboszczem Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Grajewie Ks. Dariuszem Łapińskim, a właścicielem Przedsiębiorstwa Usługowo-Handlowego „DOMHAL” w Grajewie Jarosławem Dąbrowskim.

Umowa została zawarta 4 lipca 2024 r. w gabinecie Starosty Grajewskiego Waldemara Remfelda w obecności Naczelnik Wydziału Inwestycji i Pozyskiwania Środków Starostwa Powiatowego w Grajewie Małgorzaty Cybuli.

Przypominamy, iż zakres prac obejmie założenie instalacji m.in. elektrycznych, technicznych, wodociągowej, kanalizacyjnej, oświetleniowej, ogrzewania podłogowego i wodnej.

Kwota zadania to 938 500,00 zł, która pokryta będzie z pozyskanego przez Powiat dofinansowania udzielonego w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Rządowy Program Odbudowy Zabytków w wysokości 919 730,00 zł i środków własnych Powiatu.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress